Menu

Otázky a odpovědi

V případě, že máte nějakou otázku, pošlete nám jí emailem. Pokud si budeme myslet, že by mohla pomoci i ostatním, tak jí zde i s odpovědí zveřejníme.

Svatbení hosté se budou postupně scházet na zámku, svatební kolona tedy nebude a není ani třeba zdobit auta. Pokud by to někomu bylo líto, v iniciativě nikomu nebráníme.

Nic, ubytování je zcela hrazeno snoubenci. Budeme rádi, pokud nabídky využijete a zůstanete s námi až do ránních hodin.

Pokud nás budete chtít obdarovat, můžete tak učinit během dne v prostorách zámku, kde bude na tyto účely připraven stolek.

Pokoje budou připraveny postupně během dopoledne. Mezi prvními budou pokoje pro mimopražské, aby se případně mohli před obřadem převléci. Seznam pokojů a klíče budou k dispozici na recepci v zámku.

Přjďte prosím v oblečení a obuvy, ve kterém se budete cítit dobře při slavnostní příležitosti. Po obědě je možné převléknout se na pokojích do něčeho pohodlněšjího. Všechny barvy jsou vítané.

Sice pomocí indiánského tance přivoláváme ideální počasí, ale pro jistotu počtejte se všemi možnostmi. Podle předpovědi si přichystejte deštníky a teplý svetřík a nebo naopak vějíře a opalovací krémy :-)